Bulut POS Sistemi SimpraPOS

Basit ve pratik SimpraPOS, restoran ve cafe işletmeleri için basit ve pratik restoran otomasyonu sağlıyor. Self-servis, paket gibi tüm sipariş tiplerine uygun çalışan ve zincir yiyecek & içecek işletmelerin de sıklıkla tercih ettiği SimpraPOS, işletmene en uygun fiyat modelini sunuyor.

Eğitim Maliyeti ve Zaman Kaybından Kurtul

Yeni bir sistemi öğrenme ve alışma süreci yorucu ve sıkıcı olabilir. Oysa SimpraPOS’un kullanımı kolay arayüzü ile POS yazılımı ile ilk kez tanışan bir kişi bile dakikalar içinde platformu kullanmaya başlayabilir.

Restoran & Cafe POS Sistemi SimpraPOS’un Özelliklerini Keşfet

Çevrimdışı POS Sistemi

Çevrimdışı çalışma özelliği sayesinde SimpraPOS internet kesintilerinde de restoranınızın yanında. Çevrimdışı çalışırken de operasyonunuza sorunsuz bir şekilde devam edin, aksaklıklara izin vermeyin.

Hızlı & Kolay Kurulum

SimpraPOS işletmeni yazılım ve kurulum maliyetlerinden kurtarır. Bulut tabanlı sistem dakikalar içinde kurulur ve kullanıma hazır hale gelir. SimpraPOS uygulamasını iOS veya Android tablete indirip hesabını oluşturduktan sonra POS sistemin hazır.

Perakende POS

Her boyut ve türdeki işletmeye uygun olan SimpraPOS restoranların perakende satışları için de en büyük yardımcıdır. Perakende POS sistemi ile tek bir panel üzerinde stok takibi, anlık raporlama ve kesintisiz ödeme alabilirsin. SimpraPOS Shop’ta bulabileceğin yazarkasa POS, el terminali POS donanımlarıyla kurye ekibi ile koordine çalışırsın.

POS Sistemi – Yemeksepeti Entegrasyonu

SimpraPOS’u kolaylıkla ve sorunsuzca Yemeksepeti uygulamasına entegre edebilirsin. Yemeksepeti’ne gelen siparişler otomatik olarak SimpraPOS’a düşer ve mutfak siparişi hazırladığında hızla teslimata hazır olur.

Kimler SimpraPOS’u Tercih Etmeli?

Kaç şuben olursa olsun SimpraPOS ihtiyacın olan her özelliği sunar. Kolay kurulur ve eğitim gerektirmez. Böylelikle hem zamandan hem maliyetten tasarruf edersin.

Restoranlar
Restoranlar
Kahve Dükkanı
Kahve Dükkanı
Pastaneler
Pastaneler
Paket Servisi Noktaları
Paket Servisi Noktaları
Kafeler
Kafeler
Barlar
Barlar
Perakende Satış Noktaları
Perakende Satış Noktaları
Oteller
Oteller

Pahalı POS Donanımlarına İhtiyacın Yok

Pahalı POS cihazları, ekstra POS terminalleri ve POS cihazları… Yüksek altyapı yatırımları yapmaya ihtiyacın yok. Android ve iOS tabletlerde çalışan SimpraPOS aynı zamanda Windows ve MacOS işletim sistemine sahip bilgisayarlarda da kullanılabilir. İşletme sahiplerini yüksek yazılım ve donanım maliyetlerinden kurtarırken hem bilgisayardan hem de mobilden panel erişimi sağlar.

SimpraPOS Paketini Seç, Yeni Nesil Cafe & Restoran Otomasyonunu Tamamla

Bulut POS ile İşletmen Güvende

Günümüzde yazılımlar hızla bulut tabanlı sistemlere geçiyor. SimpraPOS ise bulut tabanlı sistemde doğdu! SimpraPOS ile yazılım hatası, veri kaybı ve güvenlik açıkları gibi endişelerin olmaz, restoranını yönetirken başın ağrımaz.

Kullandığın Kadar Öde

SimpraPOS sistemi hem tek hem çok şubeli restoranların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya uygundur. İşletmen giderek büyüyor mu? Yeni şubeler mi açıyorsun? SimpraPOS seninle yola devam etmek için hazırlıklı ve uyumludur. SimpraPOS, çok şubeli işletmelerin entegre çalışabilmesini ve satış & stok rakamlarını şube bazlı ve total olarak görüntülenmesini sağlar. Operasyon ne kadar karmaşık olursa olsun

WhatsApp Canlı Destek Hattı