Paket Servis POS Sistemi Simpra

Simpra POS, kurye ile yemek teslimatı yapan tüm işletmeler için hızlı ve kullanımı kolay paket servisi modülü sunar. Paket servis modülü ile fast food, pizzacı, cafe, restoran ya da lokantada masaya servis ve paket servis modüllerinden elde ettiğin gelir kalemleri Simpra yönetim panelinde ayrı ayrı değerlendirir ve paket servis verimliliğini ölçümleyebilirsin.

Fast Food, Anlık Stok Takibi

Fast food ürünleri satan bir mekanın varsa eminiz ki Yemeksepeti ve kurye siparişi ile sık sık teslimat yapıyorsundur. Bir de masaya servis dahilse stok takibi giderek zorlaşır. Stok dışı kalmamak ve satışa devam etmek için POS sisteminle entegre, ürün reçeteleri ekleyebileceğin Simpra Inventory tam sana göre!

"Sadık Müşteriler, Daha Sık Ziyaret"

Özellikle online satış kanallarından sipariş veren müşterilerden daha sık sipariş alabileceğin “2. Siparişinde %10” gibi kampanyaları kurgulamak için Simpra Loyalty basit ve efektif bir çözüm. Hemen incele, Simpra Loyalty ile siparişlerini arttır.

İhtiyaçlarına en uygun POS paketini seç

Satış Raporları & Verimlilik Ölçümü

Her gün onlarca sipariş teslimi yaparken satış raporlarını Simpra Insight ile her an kontrol edebilirsin.

YemekSepeti Entegrasyonu & Restoran Otomasyonu

Simpra yalnızca sıradan bir POS sistemi değil bütünleşik bir cafe & restoran otomasyonu sunar. Simpra POS üstünde bulunan Connect aracını kullanarak sadece birkaç dakika içinde POS sistemini YemekSepeti ile entegre edebilirsin.

İşletmeni Simpra ile Buluta Taşımak için

WhatsApp Canlı Destek Hattı