Hangi Adisyon Programını Kullanmalısın?

5 Maddede Adisyon Programı Seçimi

Cafe ya da restoranında her şeyin sorunsuz işlemesi, iş akışının bir an bile sekteye uğramadan devam etmesi, işletme başarını doğrudan doğruya etkiler. Bu yüzden sadece en iyi lezzetleri misafirlere sunmak yetmez, doğru teknolojik altyapı ile hızlı ve sorunsuz hizmet sunabilmen de gerekir. İşte işletmen için en doğru adisyon programı seçiminde dikkate alman gereken konu başlıkları:

Adisyon Programı ile Tüm Şubeler Tek Bir Panelde

Kaç şube yönetiyor olursan ol, şube bazlı günlük ciro, kâr marjı, ürün bazlı satış rakamlarının takibini kolayca yapabilmelisin. Ayrıca menüde yapılacak bir değişikliği ana sistem üzerinde tanımladıktan sonra diğer tüm şubelerde de anlık olarak güncellenebilmeli. Bu sayede hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf edersin.

Operasyonel Verimlilik

Operasyon büyüklüğü arttıkça sipariş alma, fiş/fatura yazdırma, mutfağa/bara siparişleri iletme, paket sipariş teslimatı gibi işlemlerde kullanılan zamanın total verimliliğe etkisi giderek büyüyor. İşte tam da bu noktada esnek ve pratik kullanım sunan adisyon programı tercihi daha da önem kazanıyor.

Her Noktada Maliyet Optimizasyonu

Özellikle on-premise çalışan restoran otomasyonu programları söz konusu olduğunda ciddi yatırım gerektiren donanım masrafları ortaya çıkıyor. Bulut tabanlı adisyon programını ise tablete indirip kullanmaya hemen başlayabilir ve mobil cihazları da el terminali olarak değerlendirebilirsin. Bu sayede yüksek maliyetli POS sistemi cihazı, el terminali gibi donanım yatırımlarına ihtiyacın olmaz. Adisyon programında çok satan ürün gruplarını takip ederek envanter/stok yönetimini daha verimli hale getirir ve gereksiz harcamalardan kurtulursun.

Bütün Satış Kanalları Entegre

İş yoğunluğu arttıkça telefonla sipariş, Yemeksepeti, masada servis gibi farklı satış kanallarından gelen siparişlerin yönetimi giderek zorlaşır. Bu yüzden tüm bu satış kanallarını tek bir panelde yönetebileceğin bir adisyon programı seçmek çok önemli. Ayrıca hangi satış kanalının daha verimli olduğunu ölçümlemek için de kanal bazlı raporlama sunan bir çözüme ihtiyacın var.

7/24 Hızlı Destek

Tercih edeceğin adisyon programının özellikleri kadar sağlayıcı firmanın sunduğu satış sonrası teknik destek de önem teşkil ediyor. Lokasyonunda müdahale gerektiren, destek talebine uzun süre geri dönüş alamadığın bir firma ile çalışmak, orta ve uzun vadede işletmeni zarara uğratacaktır. Kesinti, arıza gibi durumlarda her an telefon ve maille ulaşabildiğin ve sorununu mümkün olan en kısa sürede çözen bir sağlayıcı firma ile anlaşmalısın. Kısacası, restoranını iç yazılımlar ve tüm satış kanallarıyla entegre yönetebildiğin, işletme kârlılığını arttıracak ve seni yüksek maliyetlerden kurtaracak bir çözüm tercih etmelisin. Tüm bu gereksinimleri sunan Simpra’yı hemen keşfet.

14 Gün Ücretsiz Dene
WhatsApp Canlı Destek Hattı