POS Terminalleri

Satış operasyonunu ve kasa çıkış noktasını verimli yönetmek için sisteminle entegre çalışan uzun ömürlü POS terminalini tercih etmek gerekir.

Simpra, cafe ve restoran için yalnızca POS yazılımı değil; aynı zamanda POS sistemi donanımları da sağlıyor.

POS Terminalleri

HP Engage One PRIME

Şık ve uygun fiyatlı HP Engage One Prime sayesinde müşterilere olağanüstü deneyimler sunun ve işletmenize değer katın. Bu sistem anında çalıştırılmaya hazırdır, popüler yazılımlar ve ödeme hizmetleriyle kolayca tümleştirilir ve ihtiyacınız olan güvenilirliği sunar.

HP Engage One

Yiyecek & içecek işletmelerinde kolay kurulum ve pratik entegrasyon sağlayan HP Engage Android POS terminali, 4 GB RAM ve 32 GB hafızaya sahiptir.

One Prime 4 inç full HD geniş dijital ekranı ve şık gövdesi ile mekan içi atmosfer ve dizayna özen gösteren restoran ve cafeler için performansının yanında görüntüsüyle de öncelikli tercih haline geliyor. Ayrıca USB portları ve Bluetooth özelliği sayesinde bütün sistemlerle entegre kullanım imkanı sağlıyor.

Aksesuarlar

BIXOLON RTS-Q300K 10’’ Tablet Standı

Bixolon 10’’ Tablet Standı, 10 inçe kadar olan tabletleri sabitleyebileceğiniz şık ve kullanışlı bir platform sunar. Mobil POS cihazı olarak kullanılan tabletleri, cafe ve restoranda kasaya ya da seçtiğiniz bir alana Bixolon tablet standı ile sabitleyebilirsiniz.

WhatsApp Canlı Destek Hattı