Kahve Dükkanı POS Sistemi Simpra

Kahve dükkanında sipariş işlemlerini hızla yönetip müşterilerin kahvelerinde istedikleri özel şurup, karışım ve diğer isteklerini adisyona kolayca eklemek için Simpra yeter. Kahve dükkanında sık ağırladığın misafirlerinin en çok sevdiği kahveleri Simpra ile kayıt altında tutar ve her zaman memnun müşteriler kazanabilirsin.

Kahve Dükkanına En Uygun POS

Kahve dükkanında ister take away ister masada servisle müşterilerine en leziz kahveleri sunabilirsin. Bu sayede mekanındaki masa sayısı, yoğunluğu ve iş modeline göre Simpra POS’u istediğin gibi özelleştirirsin. Perakende ve masaya servis modülleriyle kahve dükkanında istediğin şekilde servis yapar ve asıl hayalini kurduğun işe, leziz kahveler hazırlamaya, odaklanırsın. Geri kalan cafe yönetimini Simpra senin için kolaylaştırır. Üstelik Simpra POS’u kullanmak için yüksek maliyetleri olan donanımlara ihtiyacın yok. Tabletine Simpra’yı indirip işletme ve menü girişini tamamladıktan sonra satışa hazırsın.

Stokta Hep Taze Kahve

Menüsü kahveden oluşan bir mekanın kahve çekirdeği stoğunun bitmesi neresinden bakarsan bak, kabus gibi bir senaryo olur. Bu yüzden doğru aralıklarla çekirdek alımını yapmak ve hazırdaki kahve stoğunu takip etmelisin. Tabii bir de öğütme işlemini kendin yapmıyorsan mutlaka belirli aralıklarla çekirdek öğütme/kavurma işlemi için de tedarikçilere uğraman gerekir. Böyle durumları doğru planlayıp tedarik zincirinde sorun yaşamamak için doğru çözüm Simpra Inventory.

İhtiyaçlarına en uygun POS paketini seç

4 Kahve Alana 5. Kahve Bizden

Cafene daha çok müşteri çekebilmek için sadık müşterilere sahip olmak gerekir. Tabii ki buna bir anda sahip olmak mümkün değil; insanların cafende vakit geçirmesini ve birer kahve içmesini sağladığında onları bir sonraki defa tekrar gelmelerini sağlarsan, başarmaya yaklaşmışsın, demektir. Simpra Loyalty, bu konuda en büyük yardımcın.

Anlık Veriler, Güncel Durum

Cafende hangi çalışanın ne kadar satış yaptığından, hangi kahvelerin daha çok sevildiğine kadar detaylı bütün raporlar, Simpra Insight ile her an cebinde. Bu raporları inceleyerek menünü düzenleyebilir ve işletmeni büyütmek için hamleler yapabilirsin.

Tüm Sistemlerle Entegrasyon

Simpra cafe POS sistemini yazar kasa POS sistemine, el terminallerine ve mevcut diğer sistemlere kolaylıkla entegre edersin. Ayrıca Yemeksepeti, Zubizu, Logo ve daha pek çok online pazar yeri ve altyapıya Simpra Connect ile entegre olursun.

Cafe POS’unu Simpra ile Buluta Taşımak için

WhatsApp Canlı Destek Hattı