Cafe POS Sistemi Simpra

Cafe sipariş işlemlerini hızlı ve sorunsuz yönetmek için tek ihtiyacınız Simpra. Menü kalemleri ve fiyatlarını POS sisteminin pratik arayüzünü 15 dakikada ekleyip satışa başlayabilirsin. Simpra ile gerçekleştirdiğiniz bütün işlemler, bulut tabanda tutulur ve verileriniz daima güvende olur.

En Uygun Cafe Adisyon Programı

Zincir Cafe

Simpra POS sistemini çoklu şubelerde eşleyip total kazancı ve tüm verileri tek panelde yönetir, müşterilere hızlı sipariş ve sorunsuz ödeme deneyimini tüm şubelerde standardize olarak sunarsın. Şube bazlı kârlılık, masa yoğunluğu, kuver bilgisi gibi pek çok veriyi mobil cihazından takip edersin.

Tek Şube

POS sistemi için pahalı yazılım ve gereksiz donanımlara yüksek meblağlar harcamana gerek yok. Simpra cafe POS sistemini tabletine indirip menü kalemlerini ekledikten sonra satışa hazırsın. Yazar kasa ve/veya YemekSepeti entegrasyonu istersen Simpra Connect sayesinde hızla entegrasyonu tamamlarsın.

Simpra ile Tek Panelde Cafe Otomasyonu

Yazar kasa veya YemekSepeti entegrasyonlarını yapmak Simpra ile çok kolay. Simpra Connect entegrasyon yazılımı ile EFTPOS, YemekSepeti, Zubizu gibi uygulamaları kolayca entegre edersin. Bu sayede tüm cafe otomasyonunu tek bir panel üzerinden yönetebilirsin.

"Stok Takibi"

Eğer cafe alanın oldukça dar ve depo olarak kullanabileceğin bir alan yoksa hammadde tedarik dönemlerini iyi planlaman gerekir. Stok takip programını POS sisteminle entegre ederek eksilen ürünleri doğru zamanda alır, cafende stok yüzünden satış kaybı yaşamazsın.

İhtiyaçlarına en uygun POS paketini seç

Sadık Müşteriler

Cafenin satış verilerini inceleyip iyi planlanmış müşteri sadakat programları kurgular, sadık müşteriler kazanırsın.

Z Raporun Cepte

Z raporlarına mobil cihazdan erişip günlük performansı takip edebilirsin.

Tüm Sistemlerle Entegrasyon

Simpra cafe POS sistemini yazar kasa POS sistemine, el terminallerine ve mevcut diğer sistemlere kolaylıkla entegre edersin. Ayrıca Yemeksepeti, Zubizu, Logo ve daha pek çok online pazar yeri ve altyapıya Simpra Connect ile entegre olursun.

Simpra Cafe POS’la Cafe Yönetmek Çok Daha Kolay

Adisyon Yazıcı, Paket Servis, Yazar Kasa ve Tüm Sistemlerle Entegrasyon

Cafe otomasyonu için kullandığınız tüm yazılımları Simpra ile entegre edip bütün işlemleri tek bir panelden yönetebilirsin.

Masa Yönetimi

Müşterilerin masada ne kadar süredir kaldığını, masaların siparişlerini ve kadın-erkek müşteri sayısını Simpra panelden kolayca görüntülersin.

Kolay Sipariş Yönetimi

Simpra POS’un pratik arayüzünde çek transferi, ikram, kuver ücreti gibi işlemleri anında gerçekleştirirsin.

Cafe Otomasyonunu Tamamla

Simpra Inventory ile Stok Yönetimi

Simpra Inventory ile verimli stok ve envanter yönetimini yapar, POS sistemini ve tüm restoran otomasyonunu entegre edersin.

Simpra Loyalty ile Sadakat Yönetimi

Cafe verilerini inceleyip iyi planlanmış müşteri sadakat programları kurgular, sadık müşteriler kazanırsın.

Simpra Connect ile Entegrasyonlar

POS sistemini YemekSepeti, Zubizu, EFTPOS ve daha pek çok uygulamayı kolayca entegre eder ve işletmeni çok daha kolayca yönetirsin.

Simpra Insight ile Mobil Raporlama

Z raporlarına mobil cihazdan erişip günlük performansı takip edebilirsin.

Cafe POS’unu Simpra ile Buluta Taşımak için

WhatsApp Canlı Destek Hattı