Pastane POS Sistemi Simpra

Hazırladığın birbirinden lezzetli pastaları misafirlerine sunarken Simpra POS’un pratik arayüzünde sipariş yönetimi ve ödeme alma işlemlerini kolayca yapar ve zamanının geri kalanını yeni lezzetler hazırlamak için değerlendirirsin.

Pahalı Sistemlere İhtiyacın Yok

Hayalindeki şirin pastaneyi kurdun ve iç mekan tasarımı, özel tasarım eşyalar, en iyi kahve çekirdekleri, şık kahve kupaları derken çok ciddi bir yatırım yaptın. Üstelik işletmenin geleceği için canla başla çalışıyorsun.

Bu süreçte bir de POS sistemi için pahalı yazılım ve donanımlara servet harcamana hiç gerek yok. Simpra’yı ihtiyaçlarına göre özelleştir, ihtiyacın olmayan hiçbir modüle ekstra para harcama, 15 dakikada POS sistemini kur ve hemen satışa başla.

"Pastalarınız Taze mi?"

Gün boyu pek çok pastane sahibinin en sık duyduğu soru kalıbı herhalde “Bu pasta taze mi?” Pastaların tazeliğinde taze malzemeler, pastanın ne zaman yapıldığı gibi pek çok değişken söz konusu. O yüzden bu soruyu olumlu cevaplayabilmek için bir stok/tedarik yönetimine ihtiyacın var. Hemen Simpra Inventory’yi incele!

İhtiyaçlarına en uygun POS paketini seç

Sadık Pastane Müşterileri

Her sabah işe giderken aynı pastaneye uğrayıp poğaça alan ya da hafta sonu mutlaka aynı pastanede arkadaşlarıyla buluşan müşterilerini sadakat programlarıyla ödüllendirerek daha sık misafir olmalarını sağlayabilirsin. Sadakat programı Simpra Loyalty ile hem sadık müşteriler kazan hem de müşterilerini mutlu et.

Verileri Doğru Kullan

Pastanede hangi pastaların daha çok sevildiği, çalışanların yaptığı satışlar ve diğer tüm analitik metrikler Simpra Insight ile her an cebinde. Bu raporları inceleyerek menünü düzenleyebilir ve işletmeni büyütmek için hamleler yapabilirsin.

Tüm Sistemlerle Entegrasyon

Simpra cafe POS sistemini yazar kasa POS sistemine, el terminallerine ve mevcut diğer sistemlere kolaylıkla entegre edersin. Ayrıca Yemeksepeti, Zubizu, Logo ve daha pek çok online pazar yeri ve altyapıya Simpra Connect ile entegre olursun.

Pastane POS Sistemini Simpra ile Buluta Taşımak için

WhatsApp Canlı Destek Hattı