Perakende POS Sistemi Simpra

Perakende mağazalar için özel tasarlanan kolay ve hızlı arayüzü ile Simpra, küçük ve orta büyüklükte işletmeler için doğru POS çözümü. 60 SKU’ya kadar ürün girişini destekleyen perakende modülünde barkod okuyucu ve adisyon yazıcıyı Simpra POS’a entegre ederek çok daha uygun maliyete yüksek performanslı POS sistemine sahip olabilirsin.

Perakende Satışta Kesintisiz ve Hızlı Çözüm

Simpra perakende POS modülü, karmaşık envanter yönetimini kolayca yapmanızı sağlarken satışın yoğun olduğu günlerde de yüksek performansını sürdürerek sorunsuz ödeme almaya devam eder.

Stok Takibi, Tedarik Yönetimi

Günlük müşteri sayısı ve sirkülasyonu yüksek bir mağazaya sahipsen hangi ürün kalemlerine (SKU) sahip olduğunu; hangileri için tedarik talebinde bulunacağını planlamak en önemli işlerinden biri. Verimli stok yönetimi için doğru çözüm Simpra Inventory.

İhtiyaçlarına en uygun POS paketini seç

Sadakat Yönetimi ile Perakende Satışta Yükselme

Her gün sahip olduğun marketi tercih eden müşterilerini daha sık alışveriş yapmaya teşvik edecek sadakat programları ile işletme karlılığını arttır.

Her An Satış Raporlarına Erişim

Z raporlarına mobil cihazdan erişip günlük performansı takip edebilirsin.

Tüm Sistemlerle Entegrasyon

Simpra cafe POS sistemini yazar kasa POS sistemine, el terminallerine ve mevcut diğer sistemlere kolaylıkla entegre edersin. Ayrıca Yemeksepeti, Zubizu, Logo ve daha pek çok online pazar yeri ve altyapıya Simpra Connect ile entegre olursun.

İşletmeni Simpra ile Buluta Taşımak için

WhatsApp Canlı Destek Hattı