Restoran POS Sistemi Simpra

İster zincir ister tek şube restoranlara hızla kurulup kolayca kullanılan Simpra POS, pratik arayüzü ve kesintisiz performansı ile sipariş hızını yükseltip müşteri memnuniyetini artırır. Restoran otomasyonunu buluta taşıyan Simpra ile işletmeni çok daha kolay yönetir, karlılığını artırırsın.

Esnek Restoran Adisyon Programı

Simpra’nın pratik arayüzünde bütün işlemleri hızla yapabilirsin. Müşterilerine ikramda bulunduğunda bunu POS sistemine kolayca yansıtır, ödemeyi ayrı ayrı alabilir, menüde olmayan bir ürün satışı gerçekleştiğinde bunu saniyeler içinde adisyona yansıtırsın.

Verimli Sipariş Yönetimi

Müşterilerin masada kalma sürelerini ve masa yoğunluğunu Simpra yönetim panelinde masaların değişen renklerinden takip edebilirsin. Bu sayede masaların hangi sürede ne kadar kazanç getirdiği kolayca ölçümlenir. Garsonlar masada sipariş aldığı anda sipariş içeriği anında mutfaktaki cihaza yansır ve bu sayede sipariş hızı ve müşteri memnuniyeti artar.

Bütün POS İhtiyaçları Bir Arada

Restoranın hem masaya servis hem de kurye satışı yapıyorsa iki servis tipini ve gelir kalemlerini aynı Simpra panelinde ayrı ayrı yönetir ve kârlılığını ölçümleyebilirsin.

İhtiyaçlarına en uygun POS paketini seç

Restoran Stoklarını, Ürün Reçetelerini Rahatça Yönet

Restoran yönetiminde yiyeceklerin tazeliğini koruyarak stok tedariğini verimli şekilde yönetmek için ihtiyacın olan tek program Simpra Inventory. Stok programını POS sisteminle entegre ederek ürün satışı yaptıkça hammaddeyi otomatik olarak stoktan düşebilirsin.

Sadık Müşteriler, Yüksek Kârlılık

Her restoran müdavimleri tarafından sıklıkla tercih edilir. En iyi müşterilerini ödüllendirerek yemeklerde işletmeni daha sık tercih etmelerini sağlayabilirsin. Simpra Loyalty ile satışlarını arttırmanın yollarını hemen öğren.

Yalnızca Z Raporu Değil Her An Raporlama

Restoranlar için Z raporu alıp günü kapatmak oldukça gündelik bir iş. Simpra Insight ise internete erişiminin olduğu her cihazdan anlık raporlar almanı sağlar; günün en kârlı geçen saatleri, satışı en menü kalemleri, en kârlı ürün grupları ve çok daha fazlası hakkında veriler alıp işletmende iyileştirmeler yapabilirsin.

Tüm Sistemlerle Entegrasyon

Simpra restoran POS sistemini yazar kasa POS sistemine, el terminallerine ve mevcut diğer sistemlere kolaylıkla entegre edersin. Ayrıca Yemeksepeti, Zubizu, Logo ve daha pek çok online pazar yeri ve altyapıya Simpra Connect ile entegre olursun.

Simpra Inventory ile Stok Yönetimi

Simpra Inventory ile verimli stok ve envanter yönetimini yapar, POS sistemini ve tüm restoran otomasyonunu entegre edersin.

Gözat

Simpra Loyalty ile Sadakat Yönetimi

Cafe verilerini inceleyip iyi planlanmış müşteri sadakat programları kurgular, sadık müşteriler kazanırsın.

Gözat

Simpra Connect ile Entegrasyonlar

POS sistemini YemekSepeti, Zubizu, EFTPOS ve daha pek çok uygulamayı kolayca entegre eder ve işletmeni çok daha kolayca yönetirsin.

Gözat

Simpra Insight ile Mobil Raporlama

Z raporlarına mobil cihazdan erişip günlük performansı takip edebilirsin.

Gözat

Restoran POS’unu Simpra ile Buluta Taşımak için

WhatsApp Canlı Destek Hattı