Bar POS Sistemi Simpra

Simpra POS, alkollü işletmelerde (bar, pub vb.) ister ön ödemeli satış ister masaya servis modülüyle hızlı sipariş/adisyon yönetimi sağlar. Müşteri sirkülasyonunun yüksek olduğu bar ve pub gibi mekanlarda hızı ve yüksek performansıyla Simpra, işletmenizde müşteri memnuniyetini ve verimliliği her zaman en üst seviyede tutar.

Kesintisiz POS, Kesintisiz Satış

Barın en yoğun saatlerinde bir anda POS sisteminin çökmesi tam anlamıyla kabus. Onlarca müşteri, sayısını bilmediğiniz kadar çok içecek ve bir sürü masada hesap. Simpra POS ile böyle durumlardan korkmanıza gerek yok çünkü Simpra bulut altyapısı ve çevrimdışı çalışma özelliğiyle kesintisiz hizmet sunar. En yoğun saatlerde de sorunsuz çalışır.

"Gece Stok Aramak Zorunda Kalma"

İşletmecisi olduğun barda gece boyu müşteri devir daiminin yoğun olduğunu ve her misafirin farklı bir alkollü içecek sevdiğini biliyoruz. Gece ve gün boyu servis yaptıktan sonra stok takibi ile ilgili hatalar yapman çok doğal. Simpra Inventory ile stok takibinde hiçbir zaman problem yaşamazsın.

Barın Müdavim Kitlesini Yarat

Müşterilerin barına daha sık uğramasını sağlayacak sadakat programları hazırlayabilir ve civarın en popüler mekanı haline gelebilirsin. Simpra Loyalty ile sadakat programları hazırlamak çok kolay.

İhtiyaçlarına en uygun POS paketini seç

Her An Satış Raporlarına Erişim

Z raporlarına mobil cihazdan erişip günlük performansı takip edebilirsin.

Tüm Sistemlerle Entegrasyon

Barın yoğun saatlerinde dahi herhangi bir girdiyi gözden kaçırmak istemiyorsan yazar kasa entegrasyonu ile tüm siparişleri yazar kasaya entegre edebilirsin. Bu sayede hem iş akışını hızlandırmış hem de gelir kayıplarını gözden kaçırmamış olursun.

Barını Simpra ile Buluta Taşımak için

WhatsApp Canlı Destek Hattı